021-66479486

لول سوئیچ الکترودی

محصول جدید

لول سوئیچ الکترودی LSP4

لول سوئیچ الکترودی چیست

لول سوئیچ اکترودی LSP4 به منظور کتنرل سطح مایعات رسانا به صورت قطع و وصل  آلارم در دیگ های بخار، مخازن تحت فشار و سایر مخازن به همراه پانل  CP33  مورد استفاده قرار می گیرند . محدوه فشار نامی لول سوئیچ الکترودی دستگاه PN 40 با اتصال 1" NPT دنده ای و یا 1/2 1 فلنجی می باشد . همچنین دمای کاری لول سوئیچ الکترودی از 20- تا 235+ درجه سانگیتراد است. 

 • PN 10
 • PN 16
 • PN 25
 • PN 40

LSP4
الکترودی
PN 40
T 2250 C
32 BAR
T 225 C
Top
مایعات رسانا
اهمیتی ندارد
بسته به نوع سیال
استیل
فلنجی یا دنده ای
عیوض تکنیک
CP-33
IP63

لول سوئیچ الکترودی LSP4

عملکرد لول سوئیچ الکترودی عیوض تکنیک

لول سوئیچ الکترودی LSP4 به منظور کنترل سطح مایعات رسانا به صورت قطع و وصل و آلارم در دیگ های بخار، مخازن تحت فشار و سایر مخازن به همراه پانل CP33 عیوض مورد استفاده قرار می گیرند. محدوده فشار نامی لول سوئیچ الکترودی LSP4 عیوض تکنیک  تا PN40 و با اتصال دنده ای NPT" 1 و یا فلنجی   300#"½ 1 می باشد. محدوده ی دمای کاری لول سوئیچ الکترودی از 20 -تا 235 +درجه سانتیگراد است.

 کارکرد لول سوئیچ الکترودی ابزاردقیق آذر سام

لول سوئیچ الکترودی LSP4 ابزاردقیق آذر سام با اتصال دنده ای یا فلنجی از قسمت بالا به بویلر (دیگ بخار ) یا سایر مخازن متصل می گردد.  لول سوئیچ الکترودی عیوض چهار الکترود مجزا دارد که برای حس کردن سطح مایع به کار می روند. طول این الکترود ها را می توان به اندازه دلخواه برای گرفتن سوئیچ کوتاه کرد. الکترود ها به صورت معمول به طول یک متر بر روی محصول ارائه می شود و در صورت نیاز به صورت سفارشی می توان یک متر دیگر به آن اضافه نمود. در مواردی که مخزن فلزی باشد، جریان از طریق بدنه لول سوئیچ به بدنه مخزن و سپس وارد مایع (فقط مایعات رسانا) می شود. در صورتی که مخزن پلیمری باشد، یکی از الکترود ها به عنوان اتصال مرجع ( که همان ورودی جریان به مایع رسانا می باشد) در نظر گرفته می شود. الکترود های دیگر هنگام برخورد با مایع و یا خارج شدن از مایع به کنترلر (  پانل CP33 ) پالس می فرستند ، بدین وسیله کنترلر از سطح مایع در داخل مخزن مطلع و فرمانهای الکتریکی الارم را صادر می کند. لازم به ذکر است ولتاژ و جریان پالس های بین کنترلر و الکترود ها کمتر از 6V و چند میلی آمپر است که هیچ گونه خطری برای مصرف کننده ندارد. موقعیت نصب لول سوئیچ الکترودی LSP4 عیوض تکنیک فقط به صورت عمودی از بالای مخزن یا می باشد.

ویژگی های لول سوئیچ الکترودی

از ویژگی های لول سوئیچ اکترودی LSP4 باید گفت که این لول سوئیچ الکترودی تمام نیازهای دیگ بخار از نظر کنترل سطح رفع می گردد . لول سوئیچ اکترودی مناسب جهت دیگ های بخار تا فشار 32 BAR با دمای 235 درجه سانتیگراد می باشد . تمامی قطعات که با مایع در ارتباط می باشد از جىس استىلس استیل ، PFA يا PEEK می باشند . با توچه به ستختار طراحی ، این لول سوئیچ الکترودی دچار رسوب نمی شود .

نوسانات و تلاطم داخل مایع داخل مخزن تاثیری بر عملکرد لول سوئیچ اکترودی ندارد . کنترل سطح مایع الکترودی با طراحی ساده در حین حال ضریب اطمینان بالایی که دارد. لول سوئیچ الکترودی دارای عمر بالایی نسبت به لول سوئیچ های فلوتری دارد  و همچنین با توجه به IP بالایی که دارد در فضاهای باز نیز قابل استفاده می باشد .

مشخصات فنی لول سوئیچ الکترودی 

PN 40--------------------- Nominal pressure

C235-------------------Working Temperature

 IP63-----------------------Protection Ingress

Threaded or Flanged  ---- Connection Type

 3m----------------------------cable Maximum

 mm1000--------------Max. Probe tip length

mm75------------------ Min. Probe tip length

M20------------------------------- Cable gland

220V AC --------------CP33 supply voltage

5A 12~220V AC/DC -----------CP33 output 

C ˚25 @ cm/µS 1---------Conductivity. Min

نصب لول سوئیچ الکترودی 

نصب لول سوئیچ الکترودی از بالای بویلر و یا سایر مخازن به صورت عمودی با اتصال دنده ای  یا فلنجی نصب می شود . الکترودها نیز به وسیله مهره های تعبیه شده در بسته بندی به بدنه لول سوئیچ ، پیچ می شوند . پیش از پیچ نمودن الکترودها به بدنه آنها را به اندازه دلخواه کوتاه نمایید . حائلی که بین الکترودها قرار گرفته آنها را جدا از یکدیگر نگه داشته و به عنوان یک عایق عمل می نماید . نقشه سیم بندی کامل تری در راهنمای نصب و راه اندازی پانل CP33 آمده است.                        

تجهیزات جانبی لول سوئیچ الکترودی

پانل CP33: این پانل قابلیت برنامه گیری جهت تعیین چهار نقطه تنظیم برای Start/Stop پمپ ها و آژیرها را دارد. با ولتاژ تغذیه 220 V AC و جریان عبوری  5A/ 12~220V عبوری  قابل استفاده می باشد . و ماکزیمم دمای کاری C°50 می باشد.

فروش لول سوئیچ الکترودی

جهت اطلاع از قیمت ، موجودی و واحد فروش لول سوئیچ الکترودی ، از راههای ارتباطی با واحد فروش لول سوئیچ تماس حاصل نمایید.

اصطلاحات لول سوئیچ الکترودی LSP4

لول سوئیچ الکترودی   لول سوئیچ الکترودی دیگ بخار 

لول سوئیچ الکترودی بویلر

لول سوئیچ الکترودی عیوض تکنیک

لول سوئیچ LSP4 

لول سوئیچ الکترودی LSP4

1398-06-02

سوئیچ الکترودی

با 4 تا سوئیچ واقعا خبه.رو دیگ استفاده کردم جواب گرفتم

  نوشتن نقد و نظر

  لول سوئیچ الکترودی

  لول سوئیچ الکترودی

  لول سوئیچ الکترودی LSP4

  لول سوئیچ الکترودی چیست

  لول سوئیچ اکترودی LSP4 به منظور کتنرل سطح مایعات رسانا به صورت قطع و وصل  آلارم در دیگ های بخار، مخازن تحت فشار و سایر مخازن به همراه پانل  CP33  مورد استفاده قرار می گیرند . محدوه فشار نامی لول سوئیچ الکترودی دستگاه PN 40 با اتصال 1" NPT دنده ای و یا 1/2 1 فلنجی می باشد . همچنین دمای کاری لول سوئیچ الکترودی از 20- تا 235+ درجه سانگیتراد است. 

  لوازم جانبی