کنترل ولو سه راهه

محصول جدید

کنترل ولو سه راهه سامسون

شیر کنترل ولو سه راهه سامسون مدلSamson  3244 Three-way Valve محصول کشور آلمان جهت کنترل دبی در دو تیپ کنترل ولو سه راهه میکسینگ mixing  و کنترل ولو سه راهه دایورتینگ diverting از سایز 1/2 الی 6 اینچ در استاندارد DIN و ANSI در متریال های فولاد ، استیل و چدن تولید می گردد . کنترل ولو سه راه مدل 3244 سامسون در فشار PN10 الی PN40 و ماکزیمم دمای 450C متناسب با متریال می باشد.

  • PN 16
  • PN 25
  • PN 40

شیر کنترلی سه راهی
نیوماتیک
دایورتینگ یا میکسینگ
PN16 , PN25 , PN40
220 C
atm الی 30 (سفارشی)
0 الی 300 (سفارشی )
افقی ، فلنجی
مایعات ، بخار ، گازهای غیرقابل اشتعال
( سفارشی متریال SS316 )
SS , A216 , GG-25 , GSC25
فلنجی
1/2" الی "6 (DN150 ~ DN15)
EX d , EX e , EX i (سفارشی)
I to P , لیمیت سوئیچ ، رگولاتور باد ، شیر برقی و ...
تدریجی یا ON-OFF
3725 / 4763 / 3730
SAMSON

* جهت مشاهده سایر کنترل ولو ها و شیرآلات کلیک نمایید *

*جهت مشاوره فنی رایگان و خرید با کنترل تک در ارتباط باشید *

تلفن : 66479486 021     همراه/تلگرام/واتساپ: 09190345384       کانال تلگرام : ControlTak@       اینستاگرام : Control-Tak

مدیریت : 09128448763

      

شیر  کنترلی سه راهه

   شیر سه راهه کنترلی  سامسون مدل Samson  3244 Three-way Valve محصول کشور آلمان جهت کنترل دبی در دو تیپ شیر سه راهه میکسینگ mixing  و شیر کنترلی سه راهه دایورتینگ diverting از سایز 1/2 الی 6 اینچ در استاندارد DIN و ANSI در متریال های فولاد ، استیل و چدن تولید می گردد . شیر کنترلی  سه راه مدل 3244 سامسون در فشار PN10 الی PN40 و ماکزیمم دمای 450C متناسب با متریال می باشد. شیر کنترلی سه راهه  در سایتهای مختلف صنعتی و تخصصی که سیستم هوای فشرده داشته باشند ، برای خطوط بخار ، مایعات و گازهای  غیر قابل اشتعال مورد استفاده  قرار  می گیرد.

 

کنترل ولو سه راهه mixing میکسینگ

از شیر کنترل ولو  سه راه میکسینگ جهت میکس و ترکیب سیالات استفاده می گردد . بدین ترتیب که در شیر سه راه mixing میکسینگ سامسون با سیت و پلاک خاص خود دو ورودی A و B جهت ورود دو سیال و بعد از ترکیب از خوروجی سوم ( خروجی AB ) سیال متناسب با کورس تعریف شده توسط آی تو پی پوزیشنر خارج می گردد.

کنترل ولو سه راهی

کنترل ولو سه راهی دایورتینگ diverting

از شیر کنترل ولو سه راهی داویرتینگ diverting نیز با تغیر مکانزیم ورودیها و خروجی و همچنین طراحی سیت و پلاک ، جهت هدایت سیالو به نوعی تغیر مسیر سیال استفاده می گردد . بدینگونه که مسیر AB سیال وارد و از خروجی های A و B به مسیرهای جداگانه هدایت می گردد .

کنترل ولو

ویژگی های کنترل ولو سه راهی سامسون

تولید دو تیپ diverting و mixing

استفاده به صورت کنترلی یا ON/OFF

استاندارد کانکشن DIN یا ANSI

مشخصات کنترل ولو 3244 سامسون

برند : ---------------------------------------------------------------------------------- SAMSON

تیپ ---------------------------------------------------------------Type 3244 Three-way Valve

سایز : ---------------------------------------------------------------------------------- "1/2 الی "6

کانکشن : -------------------------------------------------------------------------- ANSI OR DIN

متریال :  ------------------------------------------------------------------- CS / SS/ GG/ GSC25 

ماکزیمم فشار نامی :--------------------------------------------------------------- PN16 OR PN40

ماکزیمم دما :  ---------------------------------------------------------------------------------- 220C 

کاربرد :  -----------------------------------------------------------------آب ، بخار ، هوا ، بنزین، اسید

نوع عملکرد :  ------------------------------------------------------------------- ON/OFF یا کنترلی

کاربری : ---------------------------------------------------------------------- میکسینگ یا دایورتینگ 

نصب کنترل ولو سه راهی پنوماتیک 

 با توجه به اینکه فشار سیال در خروجی شیر کاهش می یابد، به منظور افزایش حجم آن اغلب ضروری است که خط لوله خروجی ولو با قطر بیشتری در نظر گرفته شود. توصیه می شود در صورت نیاز در نزدیکی محل نصب کنترل ولو یک ساپورت قرار دهید تا از ایجاد تنش و لرزش جلوگیری شود. جهت جلوگیری از ورود اجسام خارجی به داخل کنترل ولو سه راهه از یک صافی در ورودی آن استفاده شود. برای راه اندازی دستگاه باید فشار هوای فشرده خروجی از کمپرسور را بوسیله رگلاتور به فشار مورد نیاز اکچوئیتور برسانید. هوای فشرده مورد نیاز اکچوئیتور را می توان از جدول مربوطه و یا پلاک مشخصات اکچوئیتور تعیین کرد. برای این کار وقتی که ولو کاملاً بسته یا باز می باشد، به سایز و اختلاف فشار بین ورودی و خروجی ولو نیز توجه داشته باشید.

توجه: در صورتی که کنترل ولو سه راهه  به صورت تدریجی مورد استفاده قرار گیرد ،  هوای خروجی از رگلاتور ابتدا واردI to P  شده و از خروجی آن به اکچوئیتور منتقل شود. در صورتی که نیاز به صورت حالت On/Off باشد، دیگر نیاز به I to P نیست و هوای فشرده مستقیما از رگلاتور به سلونوئید ولو وارد می شود و از خروجی سلونوئید  ولو به اکچوئیتور  می رسد.

همچنین در مواقعی که نیاز پاین آمدن استاندارد نشتی یا همان لکیج کنترل ولو  باشد از روکش تفلونی جهت پلاگ ولو استفاده می گردد.

توجه: برای تنظیمات I to P ( آی تو پی پوزیشنر ) و نصب و راه اندازی آن باید از بروشور خود  I to P استفاده نمایید. در موقع استفاده از I to P به تیپ آن توجه داشته باشید.

فروش کنترل ولو سه راهی

 همانطور که می دانید فنی مهندسی کنترل تک ضمن مشاوره فنی ، فعال در امر فروش ابزاردقیق ، شیرالات و ادوات بخار ، با وارد کردن ادوات سامسون آلمان ، همچون برند های دیگر مثل عیوض تکنیک ، فیشر ،  .... فعال در فروش کنترل ولو ؛ ابزاردقیق ، ادوات بخار و .... سعی در ارائه محصولات  با نازل ترین قیمت به بازار را دارد. 

لذت خواهشمند است جهت گرفتن قیمت کنترل ولو سه راهی سامسون آلمان  مدل 3244  نیز  موجودی و قیمت سایر کنترل ولو ها و شیرآلات از طریق راههای ارتباطی ذیل ارتباط برقرار نمایید .

* جهت مشاهده و خرید سایر مدل های کنترل ولو و شیرآلات   کلیک نمایید  *

***********************

*جهت مشاوره فنی رایگان و خرید با کنترل تک در ارتباط باشید *

تلفن : 66479486 021     همراه/ تلگرام/ واتساپ: 09190345384       کانال تلگرام :  ControlTak@       اینستاگرام : Control-Tak

 مدیریت  : 09128448763

تعاریف متعارف در صنعت و بازار :

کنترل ولو سه راهه

شیر کنترل ولو سه راهه

کنترل ولو سه راهه پنوماتیکی

کنترل ولو 3244 سامسون

کنترل ولو میکسینگ

کنترل ولو دایورتینگ

کنترل ولو عیوض تکنیک           کنترل ولو سه راهه سامسون          کنترل ولو 3241 سامسون

کاتالوگ کنرل ولو 3244 سامسون

درصورت نیاز به پسورد WWW.CONTROLTAK.COM را تایپ نمایید ، همچنین جهت راهنمایی بیشتر با مهندس قیصری 09128448763 تماس حاصل نمایید

فـایل های ضمیمه (296.62k)

نوشتن نقد و نظر

کنترل ولو سه راهه

کنترل ولو سه راهه

کنترل ولو سه راهه سامسون

شیر کنترل ولو سه راهه سامسون مدلSamson  3244 Three-way Valve محصول کشور آلمان جهت کنترل دبی در دو تیپ کنترل ولو سه راهه میکسینگ mixing  و کنترل ولو سه راهه دایورتینگ diverting از سایز 1/2 الی 6 اینچ در استاندارد DIN و ANSI در متریال های فولاد ، استیل و چدن تولید می گردد . کنترل ولو سه راه مدل 3244 سامسون در فشار PN10 الی PN40 و ماکزیمم دمای 450C متناسب با متریال می باشد.

لوازم جانبی

مــحصولات مرتبط